Jízda Saši Kolowrata 2022

přečteno 2966×
ČZ 175 Special rok 1940

V sobotu na Dianě startoval 23. ročník populární jízdy historických aut a motorek Jízda Saši Kolowrata 2022, aneb memoriál Františka Tomáše Kolowrat-Krakovského. Sešlo se neskutečné množství krásných strojů a jejich majitelů. Z motorek to byla zejména BSA z roku 1928 pana M. Veselého, která vyhrála soutěžní kategorii o nejstarší motocykl. Z nejstarších aut se umístil Ford T Speedster z roku 1926 pana P. Řandy. Nejstarší automobil české výroby vyhrála Praga Piccolo z roku 1931 pana J. Krále.

Nestihli jste tento den být při tom, nebo se chcete na fotce najít? Pak přesně pro vás je tento fotoreport z Jízdy Saši Kolowrata 2022. Akci organizuje spolek Auto-moto veteran club Český les a každoročně sponzorují Kolowratovy lesy, okolní města a další organizace.

Vážení účastníci a jezdci, děkujeme vám za účast a stálým příznivcům za věrnost. Za AMVC Český les prezident klubu Antonín Hofmeister.

Fotogalerie

Originály fotek si můžete stáhnout do počítače pomocí zelené šipky, kterou najdete pod každou fotkou. Pouze pro osobní použití.
Autorem fotografií je Tomáš Hlaváč.